54
دو شنبه 27 خرداد 1398
شماره 7687
اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد
23023607
02123023901
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

ساعت کار اداره‌های چهارمحال و بختیاری  تغییر می‌کند

در استان چهارمحال و بختیاری
استاندار چهارمحال و بختیاری از تغییر موقت ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی این استان از روز شنبه یکم تیرماه خبر داد.
اخبار ویژه
مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری از خرید تضمینی گندم در استان از اول تیرماه خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از توزیع 26هزار و 600 حلقه لاستیک در 10 ماه گذشته بین رانندگان خودروهای سنگین استان خبر داد.
بحران های ناشی از توزیع نامتوازن خودروها، معابرشهری را که روزگاری مایه آرامش خاطر شهروندان بودند تبدیل به هیولاهایی مملو از سروصدا و دود کرده است
شهردار میبد گفت: چهره و سیمای شهر میبد درخور یک شهر جهانی نیست و برنامه‌های انجام شده در این شهرستان براساس نظم و نظام، برنامه‌ریزی نشده است.
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: با بررسی بودجه پیش‌بینی شده برای سال ۹۸ و اولویت‌بندی طرح‌های عمرانی، برای اجرای بیش از ۴۰ طرح با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان در منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان برنامه‌ریزی صورت گرفته است.
همزمان با نخستین روز هفته ملی بدون دخانیات کمپین «نه به عرضه سیگار» در چهارمحال و بختیاری فعال شد.
۳۰ سال پیش، وقتی نوزادان معروف به بچه‌های چندهزار دلاری با روش  «آی‌وی‌اف» در آلمان و انگلیس به دنیا می‌آمدند

آشفته بازار «اوقات فراغت»

سامانه اوقات فراغت  در اصفهان از موازی‌کاری و آشفتگی در ارائه برنامه‌های تابستانه جلوگیری می‌کند
گزارش
تابستان آرام آرام از راه می‌رسد، فصلی برای استراحت، گشت و گذار و خاطره‌سازی، اما دغدغه خانواده‌ها برای پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان دوباره آغاز می‌شود.
خداحافظی با مدارس خشتی و گلی

خداحافظی با مدارس خشتی و گلی

مدیرکل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری:‌ در صورت تامین زمین مناسب، با کمک خیرین، مدارس استاندارد ساخته خواهد شد
مدارس فرسوده و خشتیی و تهدید جان دانش‌آموزان این مدارس همواره یکی از دغدغه‌های اصلی دولت، آموزش و پرورش، خانواده‌ها و دانش‌آموزان استان است و با وجود تلاش دولت
تدارک ویژه برای آبیاری فضای سبز شهر

تدارک ویژه برای آبیاری فضای سبز شهر

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: بدون جاری بودن آب در رودخانه زاینده‌رود حفاظت از پارک‌ها و درختان شهر بسیار دشوار است، از این‌رو شهرداری اصفهان تمهیداتی در نظر گرفته تا با استفاده از پساب تصفیه شده، سبزی و طراوت این فضاها را حفظ کند.

تصویب 5 پیشنهاد ارزی با هدف رونق تولید

در استان اصفهان
استاندار اصفهان گفت: 5 پیشنهاد ارزی مختلف در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مطرح و به اتفاق آرا به تصویب رسید تا راه برای رونق تولید بیش از پیش هموار شود.

تغییر ساعت کار ناوگان اتوبوسرانی یزد

در استان یزد
ساعت کار ناوگان اتوبوسرانی درون شهری یزد تغییر کرد
PDF دوشنبه 27 خرداد 1398
کوتاه اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد
مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد با بیان این‌که شهرستان ابرکوه آن‌طور که ظرفیت دارد شناخته شده نیست، گفت: این شهرستان جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری کشور است.
مدیر عامل خانه سینماگران استان یزد با اشاره به این‌که تاکنون فیلمسازی از شهر جهانی یزد مورد حمایت قرار نگرفته است، تاکید کرد: در حالی حمایت از تولید فیلم‌های کوتاه و بلند مستند و داستانی در یزد مهجور مانده که کارآیی یک فیلم بسیار گسترده‌تر از برنامه‌های جشن و جُنگ، گردهمایی‌های بی‌هدف و غیرتخصصی و اجراهای تئاتر خیابانی است
معاون صنایع‌ دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: صادرات نمد از استان افزایش یافت.
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: برداشت زردآلو از ۲ هزار و ۷۰۸ هکتار باغ‌های استان با پیش‌بینی ۳۹ هزار و ۶۵۳ تن محصول آغاز شد که این میزان نسبت به سال زراعی ۹۷ - ۹۶، حدود ۲۰ درصد افزایش دارد.