• شنبه 29 دی 1397
  • السَّبْت 12 جمادی الاول 1440
  • 2019 Jan 19
دو شنبه 21 اسفند 1396
کد مطلب : 9322
+
-

پیام نوروزی‌کی‌روش، سرمربی تیم ملی-اختصاصی همشهری ورزشی

تندرستی، صلح و عشق برای ایرانیان

تندرستی، صلح و عشق برای ایرانیان

7سال حضور در ایران، فرصت بزرگی برای من بود تا با فرهنگی بزرگ آشنا شوم؛ فرهنگی محترم که به خوبی نمایانگر تاریخی قابل ستایش از ایران  است. فرهنگی که خانواده‌ها را در شب عید بزرگ نوروز کنار هم جمع می‌کند تا در کنار یکدیگر یک‌بار دیگر «احترام گذاشتن» و «قدرشناس بودن» را تمرین کنند. هر چند امسال هم مانند اکثر سال‌های حضورم در ایران فرصت حضور در تهران همزمان با نوروز را نخواهم داشت اما از راه دور و در کنار مردان تیم‌ملی برای موفقیت پرچم ایران تلاش خواهیم کرد و از پنج‌هزار کیلومتر دورتر از ایران برای ایرانیان عزیز در هر کجای جهان در سال جدید بهترین‌ها را از پروردگار بزرگ طلب می‌کنم.
  ایرانیان عزیز!
تیم‌ملی در سال جدید مهمترین چالش تاریخ خود را پیش‌رو خواهد داشت. مصاف با تیم‌های بزرگ و قدرتمندی همچون مراکش، اسپانیا و پرتغال به معنای واقعی کلمه «جدالی ورزشی» است که این چالش برای ما به منظور حفظ اعتبار و پرستیژ فوتبال ایران در سطح فوتبال دنیا راهی جز تلاش باقی نخواهد گذاشت.
در شب عید بزرگ ایران، با شما عهد می‌بندیم که در روسیه تا بالاترین حد‌توان برای موفقیت فوتبال ایران در بزرگترین مسابقات ورزشی دنیا تلاش کنیم و شما هم برای موفقیت تیم‌‌ملی دست‌های خود را به‌سمت آسمان بلند کنید و تا آخرین لحظه در کنار ما بمانید. در پایان در آستانه سال نو، در بهار پیش‌رو برای ایرانیان عزیز و همه مردم جهان سالی پر از تندرستی، صلح
و عشق را آرزومندم.
کارلوس کی‌روش
سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران

این خبر را به اشتراک بگذارید