• شنبه 30 شهریور 1398
  • السَّبْت 21 محرم 1441
  • 2019 Sep 21
چهار شنبه 22 خرداد 1398
کد مطلب : 59091
+
-

اخبار کوتاه

منطقه 4
با پایان یافتن فعالیت عمرانی جمع‌آوری نهر عرضی خیابان جشنواره و انجام لوله‌گذاری برای اتصال به کانال‌، ناحیه 5 تا پایان خردادماه به ناحیه بدون نقطه آبگیر تبدیل می‌شود. 

منطقه 4
با هدف رفع مشکل آنتن‌دهی اپراتور همراه اول دکل مخابراتی در محله قنات‌کوثر نصب می‌شود. به دنبال تعطیلی ساختمان قبلی سرای محله و حذف دکل از بام سرا، اهالی با اختلال آنتن‌دهی همراه اول مواجه بودند. 

منطقه 8
کلاس‌های آموزش چرم‌ و دوخت انواع کیف با چرم‌های مصنوعی و طبیعی در سرای محله مدائن برگزار می‌شود. این سرای محله در خیابان مدائن، خیابان برادران حاجی عبادی قراردارد. 

منطقه 8
دوره‌های آموزشی در رشته‌های بازاریابی الکترونیکی، مونتاژ رایانه، طراحی لباس و تولید خانگی میوه خشک در سرای محله تهرانپارس برگزار می‌شود. این مرکز در خیابان دماوند، نبش کوچه شهید میربلوکی قرار دارد. 

منطقه 13
کارگاه‌های قصه‌خوانی و نقد قصه برای کودکان 4 تا 6 ساله در فرهنگسرای امید منطقه 13 برگزار می‌شود. این برنامه روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته در میدان امام‌حسین(ع)، خیابان خشکبارچی، بوستان خیام، فرهنگسرای امید برگزار می‌شود. 

منطقه 14
آزمایشگاه «بابک» درخیابان شکوفه، خدمات رایگان سلامت به خانواده‌های بی‌بضاعت ارائه می‌دهد. این افراد از سوی معتمدان محله و شورایاران به آزمایشگاه معرفی می‌شوند. 

منطقه 15
دوره‌های آموزش قالیبافی در مرکز نگهداری مادر و کودک برگزار می‌شود. این مرکز در خیابان خاوران، خیابان اعظم نظامی قرار دارد.

 53 تیر چراغ‌برق مزاحم محله‌های منطقه 4 جابه‌جا می‌شوند. این تیرها به دلیل نوسازی و عقب‌نشینی املاک و تعریض کوچه‌ها در وسط معبر قرار دارند که به‌زودی جابه‌جا خواهند شد. 

​​​​​​​ 48 تابلوی قدیمی میدان‌های محله نارمک منطقه 8 تغییر کرد. تابلوهای جدید در شمال و جنوب میدان‌ها نصب شد. 

​​​​​​​ 5 کیلومتر مسیر دوچرخه‌سواری با هدف کاهش استفاده از وسایل نقلیه دودزا و و‌ ترویج استفاده از دوچرخه در منطقه 14 از محدوده پایانه شهید محلاتی تا خیابان شاه‌آبادی ایجاد شد که در صورت تأمین بودجه این مسیر امتداد می‌یابد. 

​​​​​​​ ۹۰۰۰۰ ‌متر طول از معابر محدوده شهرداری ناحیه2 منطقه۱۵ با هدف نگهداشت شهرخط‌ ‌کشی محوری شد. 


 

این خبر را به اشتراک بگذارید