• شنبه 30 شهریور 1398
  • السَّبْت 21 محرم 1441
  • 2019 Sep 21
چهار شنبه 22 خرداد 1398
کد مطلب : 59089
+
-

الو محله

ضرورت وجود سرویس بهداشتی
منطقه 4


خیابان بنی‌هاشم در محله کاظم‌آباد بورس بزرگ کاشی و سرامیک است، در این خیابان و بوستان‌های مجاور آن سرویس بهداشتی وجود ندارد. با توجه به مراجعه مشتریان از سراسر تهران، تعبیه یک سرویس بهداشتی در این خیابان ضرورت دارد. 

کتایون خوش چهره ساکن خیابان بنی‌هاشم
پاسخ مسئول
قرار بود سال گذشته سرویس بهداشتی در بوستان شهید حسین جامد ساخته شود، اما اهالی مانع شدند. در حال حاضر هم مناقصه ساخت سرویس بهداشتی در بوستان پیمان انجام شده و به‌زودی اجرایی می‌شود. 
محمد احمدلو شهردار ناحیه یک منطقه 4

افزایش آموزش‌های بازیافت 
منطقه 8

 قبلاً آموزش‌های بازیافت در همه اماکن منطقه مانند بوستان‌ها اجرا می‌شد اما مدتی است آموزش‌ها مانند گذشته، جدی دنبال نمی‌شود. درخواست می‌کنم آموزش‌های بازیافت را در بوستان‌ها ارائه دهند. 
نغمه رنجبر‌ـ ساکن محله نارمک 
پاسخ مسئول
آموزش تفکیک پسماند یک برنامه مدون است که از پیش تعیین می‌شود. این میان آموزش در بوستان‌ها هم در این برنامه لحاظ شده‌است. شهروندان برای بهره‌مندی از آنها می‌توانند به شهرداری نواحی مراجعه کنند. 
سعید کاظمی، رئیس اداره مدیریت پسماندشهرداری منطقه 8

بهسازی جوی‌ها 
منطقه 13


در بسیاری از کوچه‌های ناحیه یک شهرداری منطقه 13 وجود جوی‌های قدیمی مشکلاتی از جمله جولان جانوران موذی، انباشت زباله و... ایجاد کرده‌است. این جوی‌ها را تغییر دهید. 
آرزو ساعدی‌ ساکن ناحیه یک منطقه 13
پاسخ مسئول
طـــــــرح نوسازی جوی‌های قدیمی امسال به‌ویژه در محله‌های دارای بافت فرسوده به جدیت دنبال می‌شود. در ناحیه یک نیز جوی‌های کوچه جلالی به کانیو تبدیل شده‌است. طرح تبدیل جوی کوچه‌های محله‌های صفا و اسدی به کانیو نیز تا پایان سال ادامه دارد. 
محمد معما، شهردار ناحیه1منطقه 13 

طولانی شدن یک طرح
منطقه 14

 طرح تعریض خیابان کرمان بسیار طولانی شده و نیمه‌کاره ماندن این طرح مشکلات بسیاری از جمله عدم نوسازی بافت فرسوده و هرج و مرج در پی داشته‌است. خواهشمندم این طرح را تکمیل کنند. 
کاوه صالحی‌ـ ساکن خیابان کرمان 
پاسخ مسئول
تعریض خیابان کرمان بدون کارشناسی همه‌جانبه، سال‌های گذشته آغاز و در میان راه با مشکلات مختلفی روبه‌رو شده‌است. در حال حاضر مطالعات ترافیکی، شهرسازی و اجتماعی انجام شده که نتایج آن آماده ارسال به کمیسیون ماده 5 شهرداری است تا تصمیم نهایی اعلام شود. 
رضا عباسی، شهردار منطقه 14 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید