• شنبه 30 شهریور 1398
  • السَّبْت 21 محرم 1441
  • 2019 Sep 21
چهار شنبه 22 خرداد 1398
کد مطلب : 58834
+
-

۱۵ تیر، آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی

استاندار کرمان با بیان این‌که دستگاه‌های اجرایی فقط تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند اسناد مالی خود را به خزانه استان ارسال کنند، گفت: به هیچ عنوان بعد از این تاریخ، دیگر اسنادی پذیرفته نخواهد شد و مدیر مربوطه باید عواقب جذب نشدن اعتبار دستگاه خود را برعهده بگیرد. 

به گزارش ایرنا «محمدجواد فدائی» در نشست بررسی وضعیت اعتبارات بند «ب» و بند «ه» تبصره 5 قانون بودجه ۹۷ دستگاه‌های اجرایی استان با تاکید بر این‌که مدیران پاسخ‌گوی جذب نشدن اعتبارات دستگاه خود هستند، افزود: مدیران باید به این نکته توجه داشته باشند که مسئولیت جذب اعتبار و ارسال اسناد مالی به خزانه بر عهده مستقیم شخص مدیر دستگاه است و در مورد اعتبارات تخصیص یافته به مراجع بالاتر خود پاسخ‌گو باشند؛ پس انتظار داریم نهایت دقت در این موضوع را به کار گیرند. 

وی تاکید کرد: اعتبار دستگاه‌های اجرایی استان امری بسیار مهم و حیاتی است و مدیران نیز نباید برای جابه‌جایی اعتبار به دستگاه دیگر تعارف داشته باشند. 

فدائی خطاب به مدیران استانی گفت: انتظار داریم مدیران دستگاه‌ها، درخواست عدم نیاز به جذب اعتبار را در زمان معینی به استان اعلام کنند تا بتوانیم جابه‌جایی اعتبار به دستگاه‌های دیگر مورد نیاز را تسهیل بخشیم و به گونه‌ای عمل کنیم که این اعتبار در دستگاه دیگری در استان هزینه شود. 

استاندار کرمان هشدار داد: دستگاه‌های اجرایی با توجه به برگزاری جلسات متعدد و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و تاکید بر انجام روال قانونی برای جذب اعتبار دستگاه‌های اجرایی، فقط تا تاریخ ۱۵ تیرماه فرصت دارند اسناد مالی خود را به خزانه استان ارسال کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید