• شنبه 30 شهریور 1398
  • السَّبْت 21 محرم 1441
  • 2019 Sep 21
چهار شنبه 22 خرداد 1398
کد مطلب : 58813
+
-

آغاز نام‌نویسی در جشنواره کارآفرینان برتر همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آغاز مهلت نام‌نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، احمد توصیفیان بیان کرد: صاحبان کسب‌وکار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت‌هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند تا 31 تیرماه می‌توانند در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ثبت‌نام کنند. 

وی گفت: مشمولان این جشنواره بنگاه‌های غیردولتی، تمام بنگاه‌های کسب‌وکار بدون محدودیت در اندازه (خرد، کوچک، متوسط و بزرگ) و بنگاه‌های کسب‌وکار هستند که قبل از سال 93 تاسیس شده باشند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان افزود: بنگاه متقاضی نباید طی 2 سال اخیر (سال 95 و 96) به عنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی در جشنواره کارآفرینان برتر انتخاب شده باشد. 

توصیفیان شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر کشور و معرفی آنها به عنوان الگو به آحاد مردم به ویژه جوانان، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی، هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از اهداف این جشنواره عنوان کرد. 

وی با تأکید بر این‌که تمام مراحل ثبت‌نام جشنواره به صورت اینترنتی است و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرستان‌های تابعه از پذیرش هرگونه فرم و مستند به صورت دستی معذورند، گفت: علاقه‌مندان ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها مراجعه کنند. 

این مسئول یادآور شد: نام‌نویسی در جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از اوایل خرداد آغاز شده است و کارآفرینان می‌توانند تا 31 تیرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.karafarinanebartar.ir برای ثبت‌نام، تکمیل فرم‌های مربوطه و ارسال مستندات اقدام کنند. 

توصیفیان از جمله دستاوردهای برگزاری این جشنواره را تشکیل کانون کارآفرینی در استان و مشارکت آنان با نهادهای اجرایی به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان‌ها اعلام کرد که نتایج موثری در توسعه کارآفرینی در مناطق مختلف کشور به همراه دارد.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید