• یکشنبه 31 شهریور 1398
  • الأحَد 22 محرم 1441
  • 2019 Sep 22
چهار شنبه 25 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 55922
+
-

الو محله

فروشنده‌های سیار گران‌فروش 
منطقه 4
معضل سدمعبر وانتی‌های میوه‌فروش میدان پاکدامن گریبان اهالی محله شمیران‌نو را گرفته‌است و ترافیک این محله را سنگین می‌کند. همچنین قیمت میوه وصیفی عرضه شده در این وانت‌ها از مغازه‌ها هم گران‌تر است. لطفاً رسیدگی کنید.

ناهید کاشی ‌ـ ساکن محله شمیران‌نو
پاسخ مسئول
مأموران شهربان تا ساعت 19 در معبر حضور دارند و اجازه سدمعبر به وانتی‌ها نمی‌دهند، اما از ساعت 19 تا پاسی از شب حضور دارند و مقابله با آنها در توان مأموران شهربان نیست و باید با حکم قضایی و به کمک نیروی انتظامی این افراد جمع‌آوری شوند. 
وحید دهستانی شهردار ناحیه 7 منطقه 4
جولان موش در مسجد
منطقه 8

در حیاط برخی از مساجد منطقه۸ موش دیده شده‌است. از مسئولان خواهشمندم برای طعمه‌گذاری این جانوران موذی اقدام کنند. 
محمدرسول ملاوردی  ساکن محله تسلیحات

پاسخ مسئول
طعمه‌گذاری اطراف مساجد همزمان با آغاز ماه رمضان با هدف تأمین بهداشت محیطی انجام شده وگروه امحای جانوران موذی با شناسایی کلونی‌ها در اطراف و داخل مساجد سعی در کاهش جانوران موذی و آلودگی منطقه دارند. 
بابک منوچهری، رئیس اداره ساماندهی شهرداری منطقه 8 

جلوگیری از آفت تنه درختان
منطقه 13

به تازگی روی تنه درختان بوستان‌های منطقه آفت‌ دیده می‌شود که موجب از بین رفتن پوست تنه درختان و آسیب به طبیعت می‌شود. انتظار داریم برای نگهداشت فضای سبز توجه ویژه داشته باشند. 
سیدامیرمصفا‌  ساکن محله نیروی هوایی
پاسخ مسئول
با توجه به قرارگیری در فصل بهار فعالیت آفات پوست‌خوار در طبیعت آغاز می‌شود و به همین دلیل گروه فضای سبز با نصب تله‌های فرمون بر روی تنه درختان به‌صورت طبیعی آفات پوستخوار را کنترل می‌کنند. نصب تله‌های فرمونی تا پایان فصل بهار ادامه دارد. 
حسین صادقی، رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه 13 

ترمیم آسفالت خیابان‌های پرستار و نبرد 
منطقه 14

وضعـــیت آســفالت خیابان‌های پرستار و نبرد مشکل‌ساز شده‌ و به بهسازی و ترمیم نیاز دارد. خواهشمندم به این مشکل رسیدگی کنید. 
مهدی زاهدی ‌ـ ساکن خیابان نبرد
پاسخ مسئول
معابر نیازمند به ترمیم روکش آسفالت محدوده شهرداری ناحیه 3 شناسایی شده‌اند که این دو خیابان نیز جرو آنها هستند و بهسازی و ترمیم آسفالت‌شان انجام و به درخواست شهروندان رسیدگی می‌شود. 
علی سبزی پورگنجی، شهردار ناحیه3 شهرداری منطقه ۱۴

این خبر را به اشتراک بگذارید