• چهار شنبه 29 خرداد 1398
  • الأرْبِعَاء 15 شوال 1440
  • 2019 Jun 19
پنج شنبه 19 مهر 1397
کد مطلب : 33732
+
-

دستگیری سارق طلافروشی پس از ورود به کشور

دستگیری سارق طلافروشی پس از ورود به کشور

شاگرد مغازه طلافروشی که بعد از سرقت 3کیلو طلا به یونان گریخته بود وقتی به‌طور غیرقانونی به کشور بازگشته بود در مخفیگاهش دستگیر شد.
به گزارش همشهری، چندی قبل صاحب یک طلافروشی در بازار تهران در شکایتی مدعی شد بیش از 3کیلو طلا از مغازه‌اش سرقت شده است. بررسی تصاویر ضبط‌شده توسط دوربین‌های مداربسته طلافروشی نشان می‌داد که یکی از شاگردان مغازه طلافروشی در چندین مرحله دور از چشم صاحبکارش دست به سرقت طلاها زده و بعد از آن نیز به کشور یونان گریخته است. هرچند این سارق متواری شده بود اما با آغاز تحقیقات، مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد متهم زمان کافی برای فروش طلاهای مسروقه نداشته و از 2نفر از دوستانش برای فروش طلاها کمک گرفته است. به این ترتیب 2همدست او دستگیر شدند و ادعا کردند طلاهای مسروقه را به 2مالخر در بازار فروخته‌اند. در این شرایط 2مالخر نیز بازداشت شدند و برای انجام تحقیقات بیشتر به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.
در شرایطی که کارآگاهان پلیس توانسته بودند بخش قابل توجهی از 3کیلو طلای مسروقه را کشف کنند شواهدی به‌دست آمد که حاکی از آن بود سارق اصلی به‌طور مخفیانه و غیرقانونی از یونان به کشور بازگشته و در شهرستان خوی مخفی شده است. به این ترتیب او در عملیاتی ضربتی دستگیر شد. به گفته سرهنگ حمدالله علیزاده، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، هم‌اکنون متهمان در بازداشت به‌سرمی‌برند و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید