• پنج شنبه 27 تیر 1398
  • الْخَمِيس 15 ذی القعده 1440
  • 2019 Jul 18
پنج شنبه 22 شهریور 1397
کد مطلب : 30457
+
-

راز قتل پزشک گیلانی در سینه نخبه قلابیرئیس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری 5 نفر از قاتلان پزشک گیلانی در بخش سنگر شهرستان رشت خبر داد.
به گزارش همشهری، سرهنگ رحیم شعبانی گفت: ساعت ۱۸ بعدازظهر روز شنبه یکی از شهروندان به پایگاه آگاهی در بخش سنگر شهرستان رشت مراجعه کرد و از ناپدید شدن پدرش به نام حسین بلوری خبر داد. با توجه به اهمیت موضوع تیمی از کارآگاهان متخصص آگاهی برای انجام بررسی‌های اولیه مأمور شدند و در نهایت به پسری 25ساله رسیدند که از 4ماه پیش با پزشک گیلانی در ارتباط بود. در ادامه مشخص شد که این فرد در همه این مدت با ادعای اینکه نخبه است و اختراعش در خارج از کشور به ثبت رسیده و ارزش زیادی دارد، پزشک میانسال را فریب داده و 400میلیون تومان پول نقد و یک خودروی جنسیس به ارزش 400میلیون تومان از او گرفته و در نهایت وقتی دستش برای پزشک گیلانی رو شده، نقشه قتل وی را کشیده است.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان گیلان، متهم با همکاری چند نفر از دوستان خود، پزشک میانسال را به محلی کشانده و پس از بیهوش کردن وی، او را به خانه‌ای در بخش سنگر برده و در آنجا به قتل رسانده بود. وی سپس جسد را در حیاط این خانه دفن کرده بود که با دستگیری او و همدستانش و افشای راز جنایت در کمتر از 48ساعت، جسد مقتول پیدا و تحویل خانواده‌اش شد و تحقیقات تکمیلی از متهمان ادامه دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید