• پنج شنبه 27 تیر 1398
  • الْخَمِيس 15 ذی القعده 1440
  • 2019 Jul 18
پنج شنبه 22 شهریور 1397
کد مطلب : 30450
+
-

کوتاه از سیاست

    نمایندگان در دسترس نیستند 
وزیر سابق اقتصاد با اشاره به اینکه درک مردم از وضعیت اقتصاد کلان کشور به‌شدت منفی شده، گفته است: به‌طور مشخص در دام روانی تحریم‌ها افتاده‌ایم. مسعود کرباسیان در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشته است: به‌نظر می‌رسد هنوز مفهوم «جنگ اقتصادی» را درک نکرده‌ایم چرا که دقیقا در همین دوران نهاد قانونگذار کشور روزهای تعطیلات را پشت سر می‌گذارد و نمایندگان محترم که دغدغه مردم و آینده اقتصاد کشور را دارند، فعلا در دسترس نیستند.

    نقدی: محمدرضا شاه،  قمارباز و قاچاقچی بود
 سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران،  محمدرضاشاه را همجنس‌باز، قمارباز، زناکار و حتی قاچاقچی مواد‌مخدر خواند و گفت: هر کسی که می‌خواسته درجه ارتشبدی بگیرد باید زنش را به حرمسرای شاه می‌فرستاد و این موضوع را مادر شاه و نیز خود فرح در خاطراتش نوشته است. به گزارش ایرنا،‌ به گفته سردار نقدی، غلامرضا کیانپور وزیر دادگستری شاه فردی همجنس‌باز بوده که در مهمانی‌ها با لباس زنانه می‌رقصیده است.

 رئیس بسیج: نیازی به رستم و اسفندیار نداریم
سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در سخنانی با بیان اینکه نیازی به رستم و اسفندیار نداریم تا زمانی که برونسی، شوشتری و کاوه را داریم، گفت: قاطبه ملت ایران دلداده مکتب امام‌حسین(ع) هستند.(فارس)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید