• یکشنبه 31 شهریور 1398
  • الأحَد 22 محرم 1441
  • 2019 Sep 22
شنبه 20 مرداد 1397
کد مطلب : 26442
+
-

تأمین درآمد شهرداری بدون فروش شهر، ضروری است

گردهمایی مدیران ارشد شهرداری تهران با موضوع ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه و افزایش بهره‌وری در دوره جدید مدیریت شهری برگزار شد. به گزارش شهرنوشت، در این نشست علاوه بر شهردار تهران، شهرداران مناطق ٢٢گانه، معاونان و رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری حضور داشتند.

در ابتدای این نشست، برخی معاونان و شهرداران مناطق نظرات خود را درباره چگونگی اداره بهتر شهر و مقابله با چالش‌های موجود بیان کردند. سپس شهردار تهران طی سخنانی ضمن برشمردن فرصت‌ها و چالش‌های شهر تهران بر تلاش برای به‌دست آوردن رضایت شهروندان پایتخت تأکید کرد.

سید محمد‌علی افشانی با بیان اینکه مردم منتظر پاسخ‌های مساعد از طرف مدیریت شهری هستند، عنوان کرد: نباید وقتی صحبت از فساد می‌شود، نام شهرداری تهران شنیده شود. هر مدیری باید دارای تحلیل سیاسی باشد. داشتن تحلیل دقیق از شرایط باعث می‌شود بهتر و دقیق‌تر به اوضاع اطراف احاطه داشته و به ساماندهی امور بپردازیم. افشانی ضمن تأکید بر کارکردهای اصلی شهرداری و مطالباتی که شهروندان خواستار آن هستند، گفت: نباید با رها کردن وظایف اصلی، کارکردهایی که بر عهده شهرداری نیستند را پذیرا باشیم.

وی با تأکید بر اینکه تأمین درآمد برای شهرداری بدون فروش شهر، یک ضرورت است، افزود: باید با خلق ایده‌ها به سمت فضای بیشتر  برای بهتر اداره کردن شهر برویم. شهردار تهران با عنوان این مطلب که روزانه از سوی شهروندان مورد قضاوت قرار می‌گیریم، گفت: زمانی می‌توانیم پاسخگوی نیازهای مردم باشیم که در حوزه ماموریت اصلی خودمان حرکت کنیم. افشانی این نکته را نیز مورد تأکید قرار داد که شهرداران مناطق ٢٢گانه باید با تعریف پروژه‌های کوچک در همه محلات شهر تهران موجبات رضایت خاطر و آرامش شهروندان را فراهم کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید
در همینه زمینه :