• جمعه 3 اسفند 1397
  • الْجُمْعَة 16 جمادی الثانی 1440
  • 2019 Feb 22
پنج شنبه 21 تیر 1397
کد مطلب : 22841
+
-

تراکتور تکذیب کرد؛ اتوئو را نمی‌خواهیم

تراکتورسازی با مالکیت محمدرضا زنوزی حدود دوماه است کارش را دنبال می‌کند و به‌دنبال موفقیت در لیگ‌برتر هجدهم است. تراکتورسازان اکنون در اردوی ترکیه حضور دارند و خود را برای مسابقات آماده می‌کنند. عباس الیاسی، سرپرست باشگاه تراکتورسازی درباره مسائل روز این باشگاه به خصوص نقل‌و‌انتقالات و برخی موضوعات دیگر به سوالات پاسخ می‌دهد.
    از توشاک راضی نباشیم، می‌توانیم فسخ کنیم
قرارداد 3ساله‌ای با جان توشاک امضا شد به طوری که هر زمانی باشگاه از او راضی نباشد، بتواند قرارداد را فسخ کند. از اینرو آقایان رضا مهاجری، امیرحسین پیروانی و کاظم محمودی که جزو بهترین‌ها هستند به کادر اضافه شدند و با همه این شرایط طبق هدف‌گذاری خود در مسیر قهرمانی و موفقیت تراکتورسازی گام برمی‌داریم.
    وقتی کریمی تراکتور را پیچاند
تراکتورسازی تا چند روز پیش به صورت جدید خواهان جذب علی کریمی هافبک فصل قبل سپاهان بود اما این بازیکن از تراکتور به یکباره دور شد. مدیرعامل تراکتور در این زمینه می‌گوید: «این بازیکن از آلمان به ترکیه آمد و قرار بود به اردوی تراکتورسازان در این کشور اضافه شود که پس از مطرح شدن پیشنهاد استقلال، تلفن همراه خود را خاموش کرد. کریمی به صورت مستقیم با زنوزی صحبت و مالک باشگاه برای این بازیکن، بلیت تهیه کرد، اما پس از آن موبایل خاموش می‌شود! من این رفتار را غیرحرفه‌ای می‌دانم. کریمی با زنوزی توافقاتی انجام داده بود.»
    وضعیت ترابی
درباره مهدی ترابی حرف زیاد شده شده اما باید برخی موضوعات را مطرح کنم. او با تراکتورسازی قرارداد دارد و قراردادش هم در باشگاه موجود است. ما به‌خاطر حضور ترابی در جام‌جهانی صحبتی با او نکردیم و می‌خواهیم روحیه‌اش خراب نشود. با این حال فردای روزی که از روسیه برگشت با او تماس گرفتیم که بیاید و تکلیف قرارداد را روشن کند. یکی، دو روز تاخیر به‌وجود آمد و بعد دیدیم که با پرسپولیس قرارداد بسته است. الان هم منتظریم فدراسیون در این خصوص تصمیم نهایی‌اش را بگیرد. سوالی که درباره ترابی مطرح است و کسی جواب ما را نمی‌دهد درباره سربازی‌اش است. او دفترچه خدمت سربازی را پست کرده بود اما حالا به پرسپولیس رفته است. برای ما یک علامت سوال بزرگ وجود دارد که دفترچه خدمت ترابی چه شد؟ ما روی او حساب کرده بودیم و روزی که تیم را به زنوزی منتقل کردیم گفته بودیم ترابی قرارداد بسته است.
    جذب اتوئو
ما در نظر داریم 4بازیکن باکیفیت خارجی به خدمت بگیریم، اما اسامی که مانند اتوئو و... در رسانه ها مطرح می‌شود، مد نظر ما نیستند. ما بازیکنی جذب می‌کنیم که به تاکتیک تیم‌مان بخورد و بتواند به تیم کمک کند.

این خبر را به اشتراک بگذارید