• دو شنبه 27 اسفند 1397
  • الإثْنَيْن 11 رجب 1440
  • 2019 Mar 18
دو شنبه 28 خرداد 1397
کد مطلب : 19975
+
-

استقلالی‌ها به خط می‌شوند

باشگاه استقلال با فراغ بال در غیبت رقیب سنتی‌اش وارد بازار نقل‌وانتقالات شد و بازیکنان زیادی را به‌خدمت گرفت. همین پر کار بودن در نقل‌و‌انتقالات باعث می‌شود تا تعداد قابل ملاحظه‌ای از بازیکنان استقلال هم با در خروجی این باشگاه روبه‌رو باشند. گرچه این باشگاه هنوز از لیست خروجی‌اش رونمایی نکرده و به‌جز نورافکن هیچ یک از بازیکنان دیگر آن‌هم از این تیم جدا نشده‌اند، اما قطعا بازیکنان زیادی باید به‌زودی این باشگاه را ترک کرده و تیم‌های جدید خود را معرفی کنند.
خروج نام پادوانی از لیست فصل آینده استقلال قطعی است و همچنین ارشیا بابازاده هم از این تیم جدا شده و برای گذراندن خدمت سربازی راهی یک تیم نظامی خواهد شد. ضمن اینکه نام داریوش شجاعیان هم به‌دلیل مصدومیت از لیست نیم‌فصل نخست آبی‌ها خارج خواهد شد و این سرنوشت در انتظار محسن کریمی هم خواهد بود، در صورتی که در لیست خروجی کامل آبی‌ها نباشد.
اما این دو‌سه بازیکن تنها خروجی‌های استقلال نیستند. اگر نحوه یارگیری آنها را کنار نحوه استفاده شفر در فصل گذشته از بازیکنان این تیم بگذاریم، می‌توان چنین گمانه‌زنی کرد که نفراتی مثل بویان، علی قربانی، جابر انصاری و بهنام برزای هم شانس زیادی برای حضور در استقلال لیگ هجدهم ندارند.
    چهارم تیر روز جذاب آبی‌ها
استقلال خیلی زود کار خود را در فصل نقل‌و‌انتقالات به پایان رساند و خیلی‌ها منتظر هستند خریدهای جدید این تیم را با پیراهن آبی ببینند. استقلال در فصل نقل‌و‌انتقالات میثم تیموری، فرشاد محمدی‌مهر، مرتضی آقاخان، روح‌الله باقری، محمد دانشگر، امید سام‌کن و الهیار صیادمنش را به علاوه چند بازیکن جوان دیگر جذب کردند و حالا هواداران این تیم در انتظار اولین تمرین آبی‌ها هستند تا خریدهای جدید این تیم را در پیراهن آبی تماشا کنند. طبق اعلام شفر قرار است اولین تمرین استقلال در تاریخ 4تیر آغاز شود و قرار است در این تمرین تمام بازیکنان این تیم حضور پیدا کنند و کار خود را برای آغاز لیگ هجدهم استارت بزنند.

توافق ابتدایی با غفوری و باقری
باشگاه استقلال پس از جذب تعدادی از بازیکنان لیگ برتری و رده‌های مختلف سنی، به‌دنبال تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته خود است. بازیکنانی چون امید ابراهیمی، وریا غفوری، فرشید باقری و سرور جپاروف قراردادشان به پایان رسیده و وینفرد شفر سرمربی استقلال از مسئولان باشگاه خواسته قراردادشان را تمدید کنند. باشگاه استقلال اما مذاکراتی با وریا غفوری و فرشید باقری انجام داده و با آنها برای میزان مبلغ قرارداد و آپشن‌های‌شان به توافق رسیده است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این دو بازیکن در هفته جاری، قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید