• دو شنبه 27 اسفند 1397
  • الإثْنَيْن 11 رجب 1440
  • 2019 Mar 18
دو شنبه 10 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 14346
+
-

رزرو سینماهای دنیا برای فیلم فرهادی

سینما
رزرو سینماهای دنیا برای فیلم فرهادی

فیلم «همه می‌دانند» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی از آخرین‌ روزهای تابستان در سینماهای روسیه اکران می‌شود. پیش از این، زمان اکران این فیلم سینمایی در کشور فرانسه مشخص و اعلام شده بود، «همه می‌دانند» همزمان با برگزاری جشنواره کن در این کشور روی پرده می‌رود.

فیلم «همه می‌دانند» در تاریخ ۸ مه (۱۸ اردیبهشت) به‌عنوان فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن نخستین نمایش جهانی خود را تجربه می‌کند و قرار است از تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) نیز در سینماهای کشور روسیه اکران عمومی خود را آغاز کند. به گزارش ‌آی سینما، «همه می‌دانند» از تاریخ ۹مه ‌و یک روز پس از افتتاحیه جشنواره کن در ۴۰۰سالن سینمایی فرانسه اکران می‌شود و از تاریخ ۱۳سپتامبر (۲۲شهریور) نیز در سینماهای آرژانتین روی پرده می‌رود. این فیلم همچنین از تاریخ ۱۴سپتامبر (۲۳شهریور) در سینماهای کشور اسپانیا به روی پرده خواهد رفت.

در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: «کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تأثیر می‌گذارد.»

در فیلم «همه می‌دانند» که فیلمبرداری آن اواخر‌ماه نوامبر سال گذشته میلادی در مادرید به پایان رسید، علاوه بر پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم بازیگران مطرح اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ بازی می‌کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید