• شنبه 31 فروردین 1398
  • السَّبْت 14 شعبان 1440
  • 2019 Apr 20
دو شنبه 27 فروردین 1397
کد مطلب : 12359
+
-

برانکو: قدرت‌مان را به همه نشان می‌دهیم

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار امروز تیمش مقابل السد قطر گفت: «هر دو تیم به مرحله بعد صعود کردند و این یک بازی تشریفاتی است. ما می‌خواهیم صدرنشین گروه شویم و به مرحله بعد صعود کنیم. در مرحله بعد با الاهلی عربستان یا الجزیره قطر دیدار خواهیم کرد.»
او ادامه داد: «به‌عنوان بهترین تیم لیگ‌برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا می‌خواهیم قدرت‌مان را به همه نشان دهیم. می‌خواهیم بهترین کیفیت را داشته باشیم. ما بازی‌های السد را نگاه کردیم و با آنها در دوحه بازی کردیم. این تیم را می‌شناسیم و برای آنها احترام قائل هستیم. من نمی‌خواهم درباره بازیکنان السد صحبت کنم. این تیم بازیکنان خوبی دارد که بازیکنان خارجی بخشی از آنها هستند. ژاوی یکی از بهترین بازیکنان جهان در سال‌های گذشته بود. همان‌طور که گفتیم کیفیت خوب بازی خودمان را امروز نشان می‌دهیم. بازیکنان برای بازی امروز آماده هستند. فقط ربیع‌خواه و احمدزاده نیستند. من خوش‌بینم و با بازیکنانی که دارم می‌توانیم بازی را ببریم.»
سرمربی پرسپولیس درباره تغییر دادن تاکتیک تیمش برای بازی برابر السد گفت: «قبل از هر چیزی ما تیمی هستیم که بیش‌ترین گل زده در لیگ‌برتر را داریم. شما نمی‌توانید از مهاجمان تیم انتظار داشته باشید در هر بازی گل بزنند. درباره ترکیب تیم‌مان همه چیز را به بازی امروز موکول می‌کنم.»
او درباره کنترل بغداد بونجاح، بازیکن الجزایری السد برای بازی امروز که
در بازی رفت دو‌گل به‌ثمر رساند خاطرنشان کرد: «باید ببینیم برای فردا چه پیش می‌آید. او یکی از بهترین بازیکنان السد است. ما مراقب این بازیکن هستیم. همان‌طور که باید مراقب همه بازیکنان این تیم باشیم. نباید موقعیت خاصی به این تیم بدهیم.» سرمربی کروات پرسپولیس درباره هم‌زمان نبودن بازی تیمش با بازی سایر گروه‌ها و اعتراض افشین پیروانی به این موضوع گفت: «من با افشین پیروانی موافق هستم. شاید این یک اشتباه از سوی AFC  باشد. هر چند این اشتباه بزرگی برای ما نیست. قبلا هم گفتم برای ما مهم نیست در مرحله بعد با چه تیمی رو‌به‌رو شویم. در کل این یک اشتباه کوچک از سویAFC است. امروزه راز و رمزی در فوتبال وجود ندارد. همه اطلاعات همدیگر را می‌دانیم. همه چیز به اجرای دستورات توسط بازیکنان بستگی دارد.»برانکو درباره شانس السد برای صدرنشینی گفت: «ما برای 3امتیاز به‌میدان می‌رویم. قبلا هم گفتم تیم ضعیفی در آسیا نیست. برای این می‌آییم که از گروه‌مان صعود کنیم و قهرمان شویم. مدنظر داشته باشید که طرفداران خیلی مهم هستند و آنها برای دیدن یک بازی خوب به ورزشگاه می‌آیند. مساله مهم این است که بازیکنان، هواداران و رسانه‌ها باید از دیدن بازی لذت ببرند. دلیل حضور ما در این‌جا این است که این شادی را به‌وجود بیاوریم.»

این خبر را به اشتراک بگذارید