• شنبه 29 دی 1397
  • السَّبْت 12 جمادی الاول 1440
  • 2019 Jan 19
دو شنبه 27 فروردین 1397
کد مطلب : 12323
+
-

نگهداری و تعمیرات خطوط به‌صورت مستمر

جوابیه
نگهداری و تعمیرات خطوط به‌صورت مستمر

در تاریخ 96/12/23مطلبی با عنوان «خطر در کمین» در همشهری محله منتشر شد که در این رابطه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران جوابیه و توضیحاتی برای ما ارسال کرده است.  

«علی‌اصغر سالمی» رئیس روابط‌عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران درباره نظارت و جمع‌آوری برخی از خطوط لوله گفت: «‌با توجه به عبورخطوط لوله 12قدیم ری ـ کن و 8قدیم ری‌ـ مهرآباد از بافت پرتراکم مناطق شهرداری 18، 5 و9 تهران و احتمال بروز حوادث غیر‌مترقبه، ‌شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و تهران از سال‌ها پیش پیگیر جابه‌جایی و انتقال خطوط مذکور به خارج از محدوده شهری بوده‌اند که در نتیجه خطوط لوله ری‌ـ مهرآباد و خطوط لوله ری‌ـ کن انتقال یافت.

همچنین خطوط لوله مهرآباد و کن هم به‌طور کامل فرآورده‌هایشان تخلیه شده و اطلاعات لازم در مورد از رده خارج شدن خطوط لوله مذکور به شهرداری‌های مناطق ابلاغ شده است.» وی افزود: «لازم به ذکر است که خطوط لوله 14کن و 8مهرآباد جدید که از محدوده بزرگراه‌های آزادگان، همت، باکری و لشکری عبور می‌کند،

به‌طور مستمر تحت پایش قرار داشته و پیگیری هوشمند خطوط لوله 14کن در سال 95و خط8مهرآباد در سال96توسط واحد حفاظت صورت گرفته است. در ضمن عملیات ترمیمی این خطوط توسط واحد نگهداری و تعمیرات خطوط به‌صورت مستمر در حال انجام است.»

 

این خبر را به اشتراک بگذارید