• شنبه 29 دی 1397
  • السَّبْت 12 جمادی الاول 1440
  • 2019 Jan 19
دو شنبه 27 فروردین 1397
کد مطلب : 12320
+
-

کتابخانه نداریم

منطقه 14

وجود کتابخانه از نیاز‌های اساسی و مهم محله سرآسیاب است. با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد جوانان در این محله یک کتابخانه عمومی و مجهز در اختیار نداریم. از مسئولان درخواست می‌کنیم به این نیاز فرهنگی و علمی جوانان اهمیت دهند. 

سارا کریمی - ساکن محله سرآسیابتوسعه و تجهیز کتابخانه‌ها

پاسخ مسئول


با توجه به کمبود فضای مناسب، اکنون امکان ساخت کتابخانه بزرگ در همه محله‌ها فراهم نیست. با این حال تجهیز و توسعه کتابخانه‌های موجود انجام می‌شود و با راه‌اندازی کتابخانه مساجد و ‌سراهای محله سعی می‌کنیم در همه محله‌ها این نیاز جوانان برطرف شود. 
پرویز سلمانیار‌، مسئول امور مساجد منطقه تأمین برق مجموعه ورزشی شهدای مینابی

منطقه 15


مجموعه ورزشی شهدای مینابی از 3 سال پیش افتتاح شده و انواع کلاس‌های ورزشی برای گروه‌های سنی مختلف در آنجا برگزار می‌شود. اکنون اهالی محله مینابی از نبود برق در این مجموعه ورزشی گله‌مند هستند. پیگیری مسئولان مجموعه هم برای دریافت کنتور برق بی‌نتیجه مانده است. مسئولان باید به دنبال راهکاری برای رفع این مشکل باشند. 
احمد براتی- ساکن محله مینایی


پیگیری می‌شود

پاسخ مسئول


مجموعه ورزشی شهدای مینابی در زمان افتتاح با مشکل نبود برق مواجه نبود و این مشکل به تازگی به وجود آمده است. با توجه به اینکه این مجموعه ورزشی یکی از مجموعه‌های پرطرفدار ورزشی در منطقه است، علت نبود برق در این مجموعه پیگیری می‌شود. 
وحیدرضا محمدی، شهردارمنطقه 15ترافیک محدوده گلزار شهدا

منطقه 18


خیابان‌های اطراف گلزار شهدای منطقه در روزهای پایانی هفته بسیار شلوغ و پرترافیک است. درخواست اهالی محل این است که فضایی را به‌طور موقت در روزهای پایانی هفته به پارک خودروها اختصاص دهند تا مشکل ترافیکی این محدوده برطرف شود. 
حسن فریدونی - ساکن محله یافت‌آباد جنوبی

پیگیر مشکلات ترافیکی هستیم

پاسخ مسئول


 برای کاهش ترافیک در این محدوده با ایجاد دوربرگردان توانستیم بار ترافیکی محله را کاهش دهیم. ولی مهم‌ترین برنامه‌ای که در دستور کار شهرداری برای مشکل اهالی محله یافت‌آباد داریم، صحبت با مالکان زمین‌های اطراف گلزار شهدا است تا با تملک بخشی از زمین‌ها مکانی را به پارکینگ گلزار شهدا تبدیل کنیم. 
ناصر نمازی‌، شهردار ناحیه 3 منطقه 18

این خبر را به اشتراک بگذارید